משרד רוה הבר ושות' הינו המשרד המוביל בתחום קרנות ההשקעה בישראל ומשרד הבוטיק היחיד בתחום זה. פעילות המשרד בתחום כוללת בין היתר, תכנון, הקמה וארגון מבנה קרנות השקעה וגופי השקעה משותפים, ועסקאות השקעה בישראל ומחוצה לה.  כפי שנקבע בידי מדריכי דירוג משפטיים ישראליים ובינלאומיים. מחלקת קרנות ההשקעה במשרד רוה הבר ושות' ידועה כאחת מהפעילות בנושא זה בשוק המשפטי בישראל.

חברי הצוות המשפטי במשרד רוה הבר ושות' אוחזים במוניטין וניסיון עשיר, אותו צברו במסגרת פעילות רבת שנים בישראל ובארה"ב.

ניסיונם הרחב של חברי הצוות תורם לראייה רחבה של התחום המשפטי והעסקי גם יחד, בשילוב ראייה פרטנית וממוקדת של גופי ההשקעה ומטרותיהם.

היעוץ המשפטי במחלקת קרנות ההשקעה במשרד כולל, בין היתר, גישה ושימוש בהתמחויות משלימות בהן המשרד עוסק – המיסוי והרגולציה. הסינרגיה בין המחלקות מובילה ליצירת פתרונות יצירתיים ומורכבים כאחד, תוך מתן ייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

למשרד מגוון לקוחות רחב, הכולל "שומרי סף" בין לאומיים (gatekeepers), קרנות זרות המגייסות כספים בישראל, "פידרים"  (Feeders) המשקיעים כספים בקרנות זרות, קרנות ישראליות המשקיעות בישראל או מחוצה לה, גופים מוסדיים רבים (לרבות בנקים, קופות גמל וקרנות פנסיה, קופות מפעליות, פוליסות משתתפות ברווחים, ונוסטרו של חברות ביטוח) וגופים פרטיים המשקיעים בישראל ומחוצה לה בקרנות שונות, כמו גם בשותפויות בין לאומיות אחרות, לרבות בארה"ב, גרמניה, אנגליה, סרביה, הודו, סין ורוסיה.

פעילותו של משרד רוה הבר ושות' כוללת גם ליווי ספונסרים של קרנות השקעה מסוגים שונים (לרבות קרנות השקעה פרטיות, קרנות תשתיות ואנרגיה, קרנות הון סיכון, קרנות נדל"ן, קרנות להשקעות משותפות, קרניות שניוניות, קרנות מרכזות וקרנות גידור) ושותפויות בין לאומיות בקשת רחבה של פעילויות, לרבות פעילויות השקעה.

פעילות המשרד כוללת גם ליווי שוטף של קרנות השקעה לרבות ייעוץ, ניהול וניסוח מסמכים רלוונטיים הנוגעים להשקעות שנעשות במשולב עם משקיעים נוספים כהשקעה משותפת (co investment).

המשרד מוכר כמשרד המוביל בישראל בייצוג גופים מוסדיים בהשקעות נדל"ן מחוץ לישראל, כאשר מאז הקמתו המשרד הוביל עשרות עסקאות בתחומים אלו, לרבות בכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים להסכם השותפות לאחזקת הנכס, היבטי המס של ההשקעה, הסכמי ניהול הנכסים והיבטים רבים של הסכמי המימון.

במסגרת ליוויו השוטף, מסייע המשרד גם בהקמת הגופים המנהלים את קרנות ההשקעה, לרבות תכנון המס ותכנוני מעבר בין דורי של הזכויות בגופים אלו.

"One of the very best", (Legal 500, 2017)