עלינו

משרד עורכי הדין רוה הבר ושות' הינו משרד הבוטיק היחידי מסוגו בישראל המעניק פתרון שלם בתחומי קרנות ההשקעה (Private Equity) והמיסים.  השירות המשפטי שהמשרד נותן כולל גם תחום השותפויות הבין לאומיות לסוגיהן, ייצוג אישי של בכירים ומשפחות בעלות זיקות בין לאומיות, וייצוג משקיעים מוסדיים בהשקעותיהם בקרנות בכלל ובקרנות להשקעה בנדל"ן בפרט, בישראל ומחוצה לה.

משרד רוה הבר ושות' הוקם בשנת 2013 על ידי עורך הדין גיל רוה ועורכת הדין מרים הבר. השילוב בין הנסיון המשמעותי של שני השותפים בתחומי המס וקרנות ההשקעה מארה"ב, לצד נסיונו של גיל בתחום המיסוי והרגולציה בישראל, מעניקים ללקוחות המשרד ייצוג משפטי ייחודי שאין שני לו.

הניסיון רב שנים אותו צברו מייסדי המשרד בשנים רבות של עבודה בישראל ובארה"ב, המשאבים הרבים שהושקעו באיתור ולימוד עורכי דין בולטים בתחומם, שיתוף הפעולה בין המחלקות בתחומי התמחותן המשיקים וההיעזרות בפרספקטיבה השונה שמייצרות המחלקות השונות – כל אלו מעניקים ללקוחות המשרד פתרונות מקצועיים, איכותיים ומותאמים אישית הכוללים ייעוץ מקיף, תוך חשיבה על מגוון אספקטים רלוונטיים והבנת צרכי הלקוח באופן מיטבי.

משרד רוה הבר ושות' מעניק ללקוחותיו שירות משפטי, אסטרטגי, מיסויי, ורגולטורי ברמה הגבוהה ביותר, תוך שאיפה למצוינות ועבודת צוות. התוצר המשפטי של המשרד עומד בסטנדרטיים הבין-לאומיים הגבוהים ביותר בתחום, תוך התאמה לשוק הישראלי.

משרד עורכי הדין רוה הבר ושות' גאה לעמוד מאחורי הקמתן ופעילותן של קרנות ההשקעה המובילות בישראל, כמו גם ייצוג של שומרי סף (gatekeepers) בין לאומיים בפעילותם בישראל, ייצוג גופים מוסדיים וחברות בהשקעותיהם מחוץ לישראל וליווי משפטי של פעילות מקומית בישראל של גופים זרים בכל הנוגע להיבטים רגולטוריים, מיסויים, והיבטים משפטיים אחרים הנוגעים לפעילותם.

מצוינותו של משרד רוה הבר ושות' באה לידי ביטוי, בין היתר, במסורת מאז הקמתו של הופעה במדריכי דירוג משפטיים בולטים בארץ ובעולם דוגמת Legal 500, IFLR, Who's Who Legal ,Chambers and Partners, DUN'S100 ו – BDI Code, כמו גם דירוג אישי במדריכים אלו של עורך הדין גיל רוה ועורכת הדין מרים הבר כעורכי דין ישראלים בולטים בתחומי עיסוקם.