למחלקת הלקוחות הפרטיים של רוה הבר ושות' יכולת וניסיון רב במתן שירותים ייחודיים ליחידים ולמשפחות עתירות נכסים המעוניינים בתכנון העברת עושר בין דורי, תוך לקיחה בחשבון של היבטי מס והיבטים קנייניים בישראל ומחוצה לה. מחלקת הלקוחות הפרטיים עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת המיסים של המשרד בכדי להציע ללקוחות המשרד פתרונות המותאמים לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.

כחלק ממגוון השירותים שמציעה המחלקה ללקוחותיה, מסייעים חברי המחלקה ללקוחותיהם בהכנת צוואות ובהקמת נאמנויות משפחתיות תוך תכנון מושכל של העברת ושימור ההון המשפחתי, לצורך הגנה על האינטרסים המשפחתיים והכלכליים החשובים ללקוחות המחלקה. למשרד ניסיון ייחודי ביעוץ למשפחות בעלות זיקה לארה"ב וקנדה, לרבות משפחות עולים וישראלים חוזרים, בנושאים הנוגעים לתכנון עיזבונות ונאמנויות והתאמתם לחוק המקומי. בנוסף, חברי המשרד העוסקים בתחום עושים שימוש בניסיון המשרדי בתחומי המס והעסקאות הבין לאומיות, באופן המסייע לבניית פתרון יעיל ומתאים ללקוחותיהם.

שירות נוסף המוצע ללקוחות המשרד הינו עריכת ייפויי כוח מתמשכים על ידי עורכי הדין במחלקת הלקוחות הפרטיים.

המשרד משתף פעולה עם משרדים מוכרים בעולם בכל הנוגע להיבטים בין לאומיים של הפרקטיקה, בהתאם לאופי השירות הניתן לכל אחד מלקוחות המחלקה.

משרד רוה הבר דורג בשנת 2020 על ידי BDI CODE כמשרד בולט מוביל בתחום ניהול ההון המשפחתי.